Odemykání adventu

Odemykání adventu

Ve čtvrtek 30. listopadu odpoledne se školní hřiště zaplnilo dětmi, rodiči, učiteli a bývalými žáky, rozezněly se vánoční písně a voněl tam vánoční punč. Naše škola totiž pořádala ve spolupráci se Sdružením rodičů Křídlo akci „Odemykání adventu“. 

Po milém přivítání naší paní ředitelky, RNDr. Jarmily Bavlnkové, předsedkyně Sdružení rodičů, Mgr. Lenky Vodákové a členky Rady města Brna zodpovídající za oblast školství, paní JUDr. Ireny Matonohové, následovalo pomyslné odemčení adventu a začalo krásné pěvecké vystoupení dětí z mateřské školy a žáků základní školy.  

Stánky byly plné skvostných výrobků našich dětí a nadšení rodiče je skupovali ve velkém. Zahřát nás mohl výborný punč od Rady rodičů, ohýnek nebo interaktivní taneční vystoupení. Menší děti jistě zabavila připravená bojovka.

I přes studené počasí se dostavil rekordní počet návštěvníků a stejně tak se vybrala rekordní částka, která bude věnována na preventivní programy pro děti naší školy.

Velké díky patří všem, kteří tento den pomohli připravit, a samozřejmě také Sdružení rodičů Křídlo za výborné a bohaté občerstvení.

A obrovské díky patří také panu Procházkovi (www.369.cz), který zajistil ozvučení a zázemí celé akce.

Galerie dílniček ve škole:

Galerie ze samotné akce: