Školní kolo SUDOKU

Minulý týden se sešlo 19 žáků, kteří rádi luští sudoku a především rádi soutěží. Soutěžilo se ve třech kategoriích, i když sudoku byla pro všechny stejná. A jak soutěž dopadla?

Mezi páťáky byli nejlepší Vojtěch Dušan Vítek, V.B, Matyáš Salva, IV.B a Jan Čechal, V.B.

V kategorii pro 6. a 7. ročník si zaluštily pouze děti z VI.C. Vítězem se stal David Šebela, další místa obsadili Dan Šťovíček a Iva Eliášová.

Poslední kategorie pro žáky 8. a 9. ročníku byla plná napětí. Vyplnit všechna čtyři sudoku bez jediné chybičky se podařilo dvěma deváťákům. O umístění pak rozhodl lepší čas. Další dva pak měli vždy jen o jedno správně vyluštěné políčko méně.

Nejlepší byl Andreas Papachristos, na druhém místě skončil David Šemík, bronzová medaile náleží Simoně Lochmanové, všem z IX.C.

Výsledkovou listinu najdete na nástěnce vedle kabinetu č. 26 v budově 2. stupně školy.

Dva nejlepší z každé kategorie postupují do Vánočního turnaje v sudoku, který se bude konat v pátek 8. 12. 2023 na ZŠ Sirotkova.

Všem, kteří přišli, moc děkujeme a vítězům srdečně gratulujeme!