Závěrečný NEJ klub dětí a rodičů

Závěrečný NEJ klub dětí a rodičů

Závěrečný klub každé sezóny směřujeme na nějaké brněnské NEJ. Letos to měla být návštěva firmy Tescan s výrobou NEJlepších mikroskopů. Bohužel nám těsně před návštěvou odřekli.
Bylo tedy třeba rychle zařídit náhradní NEJ. A jak už to občas bývá, náhradní řešení je ve výsledku lepší než původní myšlenka. Těch NEJ bylo hned několik. Klub byl určitě NEJmokřejší, protože nám vydatně pršelo celou cestu přes město. Naštěstí jsou již letní teploty a nestalo se tedy nic, co by „klubáky“ výrazněji rozhodilo. Následovala komentovaná prohlídka NEJužšího hotelu v Brně, a jak jsme se později na horní terase dozvěděli, i NEJvyššího bodu civilní stavby v centru Brna. No a na závěr – byl to i NEJposlednější klub pro  naše tři kamarády, kteří od příštího roku budou již chodit na druhý stupeň.
A kde že jsme to vlastně byli? No, neprozradíme přímo. Zkuste fotky, z nichž to určitě poznáte, nebo pomocí dalších indícií – Hana Zagorová a její píseň z roku 1984 a také Bohuslav Fuchs, architekt nejen naší školy :-).
Tak úspěšné pátrání a na shledanou v novém školním roce.
Vaši  „klubáci“