Sportovní odpoledne pro děti

Sportovní odpoledne pro děti

V pátek 2. června zněl ze školního hřiště až do večerních hodin dětský smích, povzbuzování a zpěv. To zápolilo přes 200 dětí při sportovních a zábavných disciplínách během dětského sportovního dne, který již tradičně u příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádalo Sdružení rodičů Křídlo. 

Děti si zde mohly vyzkoušet lukostřelbu, chůzi na chůdách, orientační běh, florbal, ale i petanque, brazilské jiu jitsu nebo flag fotbal. Kdo byl v pátek na školním hřišti, už přesně ví, co obnáší hobb horsing a co znamená do-it. Kdo se nezúčastnil, ať se podívá do fotogalerie a určitě navštíví příští ročník! Za úspěšně zvládnutá stanoviště dostaly děti odměnu – sladkost, ovoce a také grilovaný špekáček.

Nechybělo ani velmi oblíbené malování na obličej a spontánní karaoke, či popcorn a zmrzlina od Božského kopečku.

Tato akce je také příležitostí, kdy se setkávají rodiče a učitelé v neformální a přátelské atmosféře.

Nic z toho by nebylo bez skupiny ochotných rodičů ze Sdružení rodičů Křídlo, kteří tomuto sportovnímu odpoledni a jeho přípravám věnovali svůj čas, elán a nápady. Moc jim za to děkujeme!