Školní výlet žáků VIII. A, Bítov 2023

Třída VIII. A odjela na školní výlet ráno v pondělí 5. června. Posilový spoj nás dopravil do Znojma.  Po prohlídce  centra královského města jsme vyrazili do kempu na Bítově. Počasí nás trochu pozlobilo, ale i první den jsme zvládli koupání v Bítovské zátoce. Druhý den jsme vyrazili na hrad a pak jsme se na parníku pokochali Vranovskou přehradou. Sportovní odpoledne zakončilo koupání a  táborák se špekáčky.  V noci vyhnala průtrž mračen spáče v hamakách zase zpátky do chatek. Poslední den jsme opět zvládli plavání v přehradě a náročný kopec před cestou do Brna.

Postřehy z výletu:

• Moc mě to bavilo, úterní výlet na hrad byl hezký. Ale hrozně rychle to uteklo. Klidně bych tam ještě týden zůstala.
  • Bylo to fajn a odpočinkové. Cesta nazpět byla namáhavá.
  • Koupání bylo hodně a jídlo moc dobré.
  • Moc se mně to líbilo a jsem ráda, že nakonec nepršelo všechny dny. Příště méně kopců, ale delší trasy.
  • Jsem moc rád, že jela Kája a Dan. Vařili tam moc fajn. Příště bych prodloužil večerku.
  • Tak výlet byl dobrý, hlavně že jsme byli v chatkách.
  • Velmi dobře se tam spalo. Jídlo bylo lepší jak ve škole, ale Znojmo bylo divné.  Hodně dobrý výlet za mě.
  • Bylo to gut. Pršelo, ale spali jsme v hamace. Zmokli jsme:).
  • Výlet byl dobrý, měli jsme nejlíp pověšené hamaky. Škoda, že pršelo. Ještě jsme měli jít na tu zříceninu.
  • Měli jsme chatku Radku.
  • Líbila se mi jízda na lodi, chatky a jak měli udělaný celý ten kemp.
  • Hrad Bítov byl pěkný a ti psi…no!
  • Jídlo taky nebylo špatné, ale limonáda moc drahá.
  • Chtělo to později večerku. I když mělo být hnusně, tak nebylo a paní učitelka to hezky zařídila.
  • U ohně to bylo dobrý a meloun taky.