Soutěž v týmovém SUDOKU

Soutěž v týmovém SUDOKU

Na konci ledna se sešlo jedenáct tříčlenných žákovských týmů, které rády luští sudoku a především rády soutěží. I když týmy tvořili žáci 4. až 9. ročníku, sudoku byla pro všechny stejná. A jak soutěž dopadla?

Po třech kolech si suverénní vítězství odnášejí „Sudokáři 3 000“ (Matyáš Salva a Ivana Šáchová ze IV. B, spolu s Vojtěchem Dušanem Vítkem z V.B). Nejlepším ze starších žáků byl tým Červený trpaslík z IX.C (Andreas Papachristos, David Šemík a Petr Drexler).

Stříbrní byli „Octosusáci“ (Eliška Sedláčková, Sára Tejkalová a Kristýna Pomikálková z V.B) a „Trpaslíci na Marsu“ (Hana Buchmaierová, Kristýna Kvítková a Simona Lochmanová z IX.C).

Na bronzovou příčku vystoupali „VNV Klub“ (Vojtěch Zemek, Vít Čech a Nikolas Oborný z V.B) a „Sudokupytníci“ (Marek Tomeček, Vít Janík a Petr Poruban z IX.C).

Dva nejlepší týmy postupují do turnaje družstev, jenž se bude konat ve čtvrtek 29. února 2024 na Gymnáziu třídy Kapitána Jaroše.

Všem, kteří přišli, moc děkujeme, vítězům srdečně gratulujeme a budeme držet palce v turnaji na Jarošce!