Za jedničku z matematiky nebo fyziky na hvězdárnu

Za jedničku z matematiky nebo fyziky na hvězdárnu

Jste na základce nebo na střední škole? Dostali jste na aktuální pololetní vízo jedničku z matiky nebo fyziky? Pokud ano, za vaši mimořádnou práci a snahu v polovině školního roku pro vás máme malou odměnu. Volnou vstupenku do naší hvězdárny! Získáte ji pouze od pátku 2. února do neděle 4. února 2024 a pouze za podmínky, že se v těchto dnech osobně dostavíte na Kraví horu a paní pokladní ukážete své čerstvé vysvědčení s jedničkou z matiky či fyziky. My vás za to na oplátku odměníme jednou volnou vstupenkou! S ní si pak můžete hvězdárnu, respektive vesmír užít v následujících týdnech či měsících. Nabídka platí pouze pro prvních tisíc dětí! Uznáváme i slovní hodnocení na vysvědčení. Výzva se vztahuje na vysvědčení z poloviny školního roku 2023/2024 ze základních nebo středních škol.