Ohlédnutí za společenským večerem

Ohlédnutí za společenským večerem

 V sobotu 22. dubna proběhl v kulturním centru Babylon na Kounicově ulici v Brně dlouho očekávaný společenský večer naší školy.

Po 18. hodině se sál začal plnit krásnými žákyněmi 9. ročníku oblečenými ve svatebních šatech, jejich spolužáky v oblecích, slavnostně naladěnými rodiči, učiteli i absolventy.

Po přivítání všech zúčastněných moderátory Marií Veselou a Ondřejem Šimečkem a zahájení společenského večera paní ředitelkou RNDr. Jarmilou Bavlnkovou a předsedkyní Sdružení rodičů Křídlo Mgr. Lenkou Vodákovou následovala slavnostní polonéza v podání žáků 9. ročníku, již zatančili na podmanivou píseň Skyfall. Po bouřlivém potlesku publika zazněla z jejich úst pro rodiče dojemná píseň Because you loved me doplněná prezentací fotografií z dětských let. Program poté pokračoval společným tancem dětí a rodičů a také krásným vystoupením Natálie Pokorné a Matyáše Pytla ze VII. C, kteří divákům předvedli několik latinskoamerických tanců.

V průběhu společenského večera se nám žáci devátého ročníku představili ještě jednou tanečním vystoupením. Připravili si je v rámci tříd samostatně a všechny přítomné příjemně překvapili svými schopnostmi a kreativitou. Po vystoupení poděkovali svým třídním paním učitelkám a také paní učitelky své žáky pochválily a vyzdvihly jejich schopnosti.

Ve 22 hodin začala tombola, v níž bylo letos připraveno rekordních 87 cen. K tanci a poslechu nám hrála kapela JAMA a DJ. Moderátoři z řad našich bývalých studentů nás skvěle provedli celým společenským večerem, který proběhl v krásné, slavnostní a přátelské atmosféře umožňující milá vzájemná setkání. Na tento večer budeme dlouho vzpomínat.