Matematické soustředění VIII.C, Zubří 2018

Rádi bychom vás zasvětili do zážitků žáků VIII.C při jejich matematickém soustředění. Tato třída se vydala na výlet do vesničky Zubří, kde strávili dvě (u většiny žáků nejspíš probdělých) nocí. Pobývali ve vesničce Zubří v srdci Českomoravské vrchoviny. Přežívali tyto dny ve dvou budovách rekreačního střediska Zubří.

Většinu programu tvořily úkoly, které si žáci navzájem připravili (nebo v nejhorším případě opsali z webu), ale ovšem, aby se něco naučili, tak obětavá paní učitelka Trnková a pan učitel Stibor pro ně připravili několik matematických a logických úloh (které se někteří pilní žáci snaží splnit dodnes).

Z výletu si žáci odnesli vědomosti, mnoho užitečných informací, pár dobrovolných domácích úkolů a hlavně mnoho úžasných zážitků.