Matematické soustředění VII.C, Brumov-Bylnice 2018

Matematické soustředění VII.C, Brumov-Bylnice 2018

Matematické soustředění,

pod tímto názvem se vám nejspíše vybaví pobyt v přírodě, kde se od rána do večera sedí a počítá. Opak je však pravdou. Sem tam jsme nějaké příklady vypočítali, ale jinak jsme chodili na výlety, třeba na Brumovský hrad a Vlárský průsmyk. Z těchto výletů jsme se však vrátili úplně vyčerpaní a zpocení. A v tom nám skvěle pomohl bazén, který byl součástí naší chaty. K udivení všech se nás tam vešlo opravdu hodně. A nebyly to jenom holky, které tam dováděly. No, dá se říct, že ti co stáli vedle bazénu byli mokřejší víc, než ti co byli v bazénu. Také jsme hráli skvělé hry mezi které patřilo i ragby, luštění šifer. A to bychom nebyli my, kdyby se nám nepodařilo něco vyvést. Tentokráte to odnesly pokojové dveře.

No opravdu jsme si to skvěle užili. Tímto bychom chtěli poděkovat paní učitelce Trnkové a panu učiteli Stiborovi, že to s takovou kupou dospívajících puberťáků zvládli bez větší újmy na zdraví. A opravdu nám bude líto, že tuto třídu opouštíme. Přejeme naší paní učitelce a spolužákům spoustu dalších skvělých zážitků, nejen na soustředění.

Zakrátko již bohužel bývalí spolužáci Amélie Benková, Martina Smejkalová, Martin Šťovíček