Matematické soustředění VIII.C, Brumov-Bylnice 2014

Matematické soustředění VIII.C, Brumov-Bylnice 2014

Na tento výlet jsem se těšil, protože mě baví matematika. Odjezd vlaku byl v sedm hodin dvanáct minut. Cesta trvala docela dlouho, ale nám to nevadilo. Po příjezdu do Bylnice jsme šli ještě čtyři kilometry pěšky na Hájenku. Byla to chata uprostřed lesa, kde nebyl žádný signál. Ubytovali jsme se a začala výuka matematiky formou logických úloh. Druhý den byla naplánovaná procházka na hrad Brumov, který byl postaven ve 13. století. Po návratu jsme hráli fotbal až do večerky. Třetí den jsme pouštěli draky a odpoledne jsme vyrazili na Javorník. Večer jsem sledovali fotbalové utkání Slovensko – Španělsko, v němž bohužel Španělsko prohrálo 2 : 1. Následující den všichni zabalili své věci a odjeli domů. Musím říct, že se soustředění vydařilo.

Denis Purrini, VIII.C

Výlet na Javorník