KLUB MLADÝCH ČTENÁŘŮ – LÉTO

KLUB MLADÝCH ČTENÁŘŮ – LÉTO

Vážení rodiče, milí čtenáři,

opět je tu možnost výhodně si objednat knihy z nakladatelství Albatros. V tomto školním roce se jedná o poslední katalog. Žáci 1. ročníku v těchto dnech obdrží katalogy, žáci 2. – 5. ročníku mají možnost nahlédnout do katalogů ve své třídě. Nahlédnout lze případně i online prostřednictvím odkazů níže. Budete-li mít zájem objednat dětem nějaké knihy, vytiskněte si prosím objednávkový list daného katalogu.

Katalogy jsou k nahlédnutí zde:

Albatros katalog léto 2024

ALBATROS_katalog

Fragment katalog léto 2024

FRAGMENT_katalog 

Objednávkové formuláře k vytisknutí zde:

ALBATROS_formulář 

FRAGMENT_formulář 

Pokud nebudete mít možnost tisku, objednávkové listy budou k vyzvednutí v 1.B (vedle sborovny). Pokud děti nebudou cokoliv vědět, ať požádají třídní učitelku a ta je již nasměruje.

Termín odevzdání objednávkových formulářů je nejpozději v pátek 24. května 2024.

Mgr. Terezie Veselá
Klub mladých čtenářů