„Lyžák“ 2024

„Lyžák“ 2024

Nejdřív to vypadalo bídně se sněhem. Jenže asi máme předplatné u nějaké vyšší moci, protože v den odjezdu přišla studená fronta a mrzlo, až praštělo každou noc po zbytek týdne. Údržbáři sjezdovek a jejich sněžná děla toho patřičně využívali. V pondělí bylo sice slunečné počasí, ale my jsme se vraceli ze svahu notně zasypáni umělým sněhem. Sjezdovky tak byly denně ve vynikající kondici a jejich kvalita výrazně neklesala ani během dne. Kombinace skvělého kolektivu dětí ze sedmých ročníků a sehraného organizačního týmu vedla k tomu, že jsme se v pátek vraceli s širokými úsměvy v mrazem a sluncem ošlehaných tvářích. Navíc obohaceni o dovednosti snowboardingu a lyžování. Přičteme–li k tomu ještě zábavné večery Děti dětem, příjemné ubytování a skvělé jídlo, co víc si přát! Zajímavým zpestřením byla letos novinka, návštěva místního bazénového světa s tobogánem, vířivkami a masážními proudy. Mohli jsme tak v odpočinkový den vyplavat, vyřádit a „vyrelaxovat“ unavené svaly ze svahů. Zůstaly nám hezké vzpomínky, spiklenecké pohledy a pocit sounáležitosti ze zdařilé akce. Všem organizátorům velmi děkujeme.