KLUB MLADÝCH ČTENÁŘŮ

KLUB MLADÝCH ČTENÁŘŮ

Vážení rodiče, milí čtenáři,

objednávání knih z Albatrosu a Fragmentu bude od vánočního čísla probíhat v pozměněné verzi. Nově budou katalogy dostávat pouze žáci 1. ročníku. Žáci 2. – 5. ročníku budou mít možnost nahlédnout do katalogů ve své třídě, případně online prostřednictvím odkazů níže. Budete-li mít zájem objednat dětem nějaké knihy, vytiskněte si, prosím, objednávkový list daného katalogu (Fragment oboustranně).

Katalogy jsou k nahlédnutí zde:
ALBATROS            FRAGMENT

Objednávkové formuláře k vytisknutí zde:

ALBATROS_formulář

FRAGMENT_formulář

Pokud nebudete mít možnost tisku, objednávkové listy budou k vyzvednutí v 1.B (vedle sborovny). Pokud děti nebudou vědět, ať požádají třídní učitelku a ta je již nasměruje.

Věřím, že více ekologickou variantu přivítáte a u objednávání knih setrváte 🙂

Mgr. Terezie Veselá
Klub mladých čtenářů