Školní výlet 8.B a 8.C, Heroltice 2023

Vzpomínky na výlet do Heroltic
Setkali jsme se na hlavním nádraží v Brně v 9:30 h, někteří přišli později. Vlak měl zpoždění, a tak jsme chvíli čekali. Přijeli jsme na nádraží v Tišnově, kde jsme započali asi pětikilometrovou cestu do Heroltic. Cesta byla zábavná, cestu jsme prošli přírodou. Po příchodu do kempu jsme si sedli ke stolům, kde jsme chvíli seděli a následně dostali klíčky od pokojů, náš pokoj vypadal hezky. Celkově se nám všem pokoj líbil, vybalili jsme si věci a za chvíli jsme šli na oběd. K obědu jsme měli polévku a hlavní jídlo byly knedlíky s masem a nějakou omáčkou. Odpoledne jsme dělali aktivitu, která byla na čas, ale také na znalosti a vypočítavost. Byla to soutěž, která byla hodnocená. Aktivitu jsme dokončili a přišli na vyhodnocení a pak jsme s ostatními kluky hráli fotbal. Na neštěstí jsem se zranil, dopadl jsem na kotník, ignoroval jsem to, ale druhý den jsem to oznámil naší paní učitelce. Potom jsme zavolali mé mamce, tento den jsem měl víceméně klidový režim. K snídani jsme měli švédský stůl, celkově  byla snídaně  dobrá. Do oběda jsme plnili různé úkoly ve skupinkách a hráli hry. Po obědě jsme měli aktivitu, kde jsme měli napsané lístečky, které jsme vyplnili. Bylo vyhlášení a po vyhlášení bylo volno a večeře. Po večeři jsme mohli dělat mnoho věcí, samozřejmě jsme toho využili. Potom jsme šli spát. Ve třetím dnu si pro mě přijel táta v osm hodin ráno, ještě předtím jsem si dal snídani. Doma jsem si odpočinul.

Zhodnocení
Celkově se mi výlet líbil, je škoda toho, že jsem se zranil. Aktivity jsem si užil, mrzí mě to, že jsem se nemohl projet na parníku, ale i tak jsem si výlet moc užil. Myslím si, že i kluci, kteří byli se mnou na pokoji, byli nadšení.