Noc ve škole

Noc ve škole

Z pátku 16. 6. na sobotu 17. 6. proběhla pod taktovkou členů žákovské rady noc ve škole. Účast byla umožněna všem přihlášeným žákům druhého stupně bez kázeňských postihů. Nakonec se nás na přespávačku odhodlalo kolem sedmdesáti. Program si pro své spolužáky nachystali právě žáci působící v žákovské radě. Zúčastnění si tak užili sportovní aktivity, turnaj ve vybíjené, vodní bitvu a propracovanou noční hru plnou zvratů a nástrah. A co by to bylo za přespávačku bez nějakého nezdravého jídla. K večeři jsme si hromadně objednali pizzu. Celkem 42 kousků pro nás připravila brněnská pizzerie Pizza Papi, a to za neuvěřitelný čas, jenž byl i s dovozem méně než dvě hodiny! Po noční hře si všichni zalezli do spácáku nebo stanu a unavení a plní zážitků upadli do hlubokého spánku. Kromě pár odřených kolen si žáci z noci odnesli spoustu zážitků, nová přátelství a samozřejmě nevšední vzpomínku na noční školu o tolik tajemnější než tu, kde se ve dne věnují studiu.

Vodní bitva paparazzi záběry