Společenský večer školy

Vážení a milí,

srdečně Vás zveme na Společenský večer naší školy, který proběhne v sobotu 22. dubna 2023 od 18 hodin v KC Babylon na Kounicově ulici.

Společenský večer má na naší škole dlouholetou tradici. Žáci, absolventi, rodiče a učitelé se zde setkají v neformální a přátelské atmosféře. Uvidíte několik tanečních vystoupení, dojmete se nad polonézou žáků devátého ročníku nebo nad jejich slavnostním loučením se se školou. Také si zatančíte v doprovodu kapely a vyhrajete zajímavé ceny v bohaté tombole.

Vstupenky můžete zakoupit v kanceláři školy každý den od 8:00 do 14:30. Lístek pro žáky naší školy stojí 100 Kč, pro studenty 250 Kč a pro dospělé 350 Kč. Vstupenku si samozřejmě můžete zakoupit i na místě; tam bude lístek pro žáky a studenty stát 250 Kč a pro dospělé 400 Kč.

Celý večer je pořádán ve spolupráci se Sdružením rodičů Křídlo, kterému patří velký dík.