Poslední setkání projektu Erasmus+ SMART ve finském Salo

Poslední setkání projektu Erasmus+ SMART ve finském Salo

Od 16. do 20. září proběhlo poslední setkání učitelského týmu v rámci projektu Erasmus+ SMART, které se konalo v malém městečku Salo, ležícím na spojnici hlavního města Finska Helsinek a města Turku. V průběhu setkání jsme navštívili participující školu Moision koulu, jež nás zaujala svým vybavením a naprostým klidem, a to i v době přestávek. Rozdělili jsme si úkoly na závěrečné zprávě, prezentovali aktivity projektu v jednotlivých zemích, prošli Mobility Tool atd.  Kromě bilancování a příprav na uzavření projektu nám zůstal čas na návštěvu malebné finské přírody a města Turku. Při zpáteční cestě jsme se také zastavili v Helsinkách, kde nás asi nejvíce zaujala Helsinská centrální knihovna Oodi.