Anglie – den třetí

Anglie – den třetí

Dnešní den jsme zahájili opět výukou. Naši lektoři jsou velmi příjemní a hodiny nás baví. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací z jejich cestování po světě. Po výuce jsme se vypravili do Shakespearova rodného domu. Tam jsme přemýšleli nad tím, zda byl pouze jedinou osobou, skupinou autorů či snad ženou? A jak se mohli vejít do tak malých postelí?! 🙂
Ve Stratfordu jsou mnohé odkazy na Shakespearova díla, například lodě na řece jsou pojmenovány po postavách z jeho děl.
Nejvíc zábavy jsme si ale užili odpoledne při lekci kriketu s trenéry. Mnozí z nás v sobě objevili talent na tenhle sport a již jsme si začali vyhledávat kriketový oddíl v Brně 🙂
Po fyzické námaze ze sportu jsme si odpočinuli v přilehlém parku a už jsme se těšili zpět do rodin a na bohatou (zaslouženou) večeři.