Ohlédnutí za Společenským večerem školy

Ohlédnutí za Společenským večerem školy

V sobotu 27. dubna proběhl v kulturním centru Babylon Společenský večer školy. Po 18. hodině se sál začal plnit nejen krásnými deváťačkami ve svatebních šatech a deváťáky v oblecích, ale také zvědavými rodiči, natěšenými učiteli a přátelskými tvářemi našich absolventů.

Po zahájení paní ředitelky RNDr. Jarmily Bavlnkové a předsedkyně Sdružení rodičů Křídlo Mgr. Lenky Vodákové následovala slavnostní polonéza, tentokrát na píseň Bohemian Rapshody. Děti toto vystoupení doplnily také o valčík a po bouřlivém potlesku si zatančily se svými rodiči. 

Taneční atmosféru v sále navodila paní Buryanová z taneční školy Starlet, která nás všechny naučila makarenu.

V průběhu večera deváťáci svým rodičům zazpívali krásnou píseň, vrcholem společenského večera pak bylo vystoupení sourozeneckých dvojic našich žáků. 

Ve 22 hodin začala tombola, ve které bylo letos rekordních 87 cen. Celým večerem nás provázeli skvělí moderátoři z řad našich bývalých studentů Marie Veselá a Ondřej Šimeček, k tanci a poslechu nám hrála kapela JAMA a DJ.

Moc děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další krásné setkání příští rok!