Okresní kolo soutěže Pythagoriáda

Okresní kolo soutěže Pythagoriáda se pro všechny kategorie uskuteční v úterý 30. dubna 2024.

Pořadateli okresních kol jsou:

• pro 6. ročník ZŠ Vedlejší, prezence od 13.30, soutěžíme od 14 hodin, postupují všichni přihlášení úspěšní řešitelé školního kola (bodový zisk od 10 bodů)
  • pro 7. ročník ZŠ Hudcova, prezence od 12.35, soutěžíme od 13 hodin, postupují všichni přihlášení úspěšní řešitelé školního kola (bodový zisk od 10 bodů)
  • pro 8. ročník ZŠ Sirotkova, prezence od 12.15, soutěžíme od 13 hodin, postupují  přihlášení úspěšní řešitelé školního kola s bodovým ziskem minimálně 11 bodů
  • pro 9. ročník ZŠ Křídlovická, prezence od 13.30, soutěžíme od 14 hodin, postupují všichni přihlášení úspěšní řešitelé školního kola (bodový zisk od 10 bodů).

Pro doprovod soutěžících bude připraveno drobné občerstvení, děkujeme za spolupráci.