Matematická olympiáda 2024

Matematická olympiáda 2024

Na začátku měsíce dubna proběhlo okresní kolo matematické olympiády v kategorii Z6, Z7 a 78. Gratulujeme Lucii Šímové z  VIII. C , která se umístila na prvním místě s plným počtem bodů. Mezi další úspěšné řešitele patří i Dan Kubát, Tomáš Kopták a Miroslav Šťavík ze stejné třídy. I naši sedmáci zabojovali – v VII. C bylo dvanáct úspěšných řešitelů. Nejlepší umístění získali Martin Pokorný a Jan Vašina. Mezi šesťáky zazářil Dan Šťovíček se třetím místem v dané kategorii a Lukáš Findejs, jenž byl čtvrtý.  I mezi šesťáky najdeme v naší škole pět úspěšných řešitelů.  Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.  Celkové výsledky v jednotlivých kategoriích najdete zde:  Kategorie Z8, Kategorie Z7, Kategorie Z6.

Učitelé kabinetu matematiky

Informace k této nejstarší předmětové soutěži hledejte zde.