Uspěli jsme v okresním kole Jazykového Woca Bee šampionátu!

Naše třída 4.B  se zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se online v aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee (čte se „vokebí“).
Třída 4.B Squirrels and Mice! se v rámci okresu Brno-město umístila na vynikajícím 3. místě. Postoupila tak do krajského kola.
To probíhá právě v těchto dnech, kdy žáci soutěží o postup do celostátního kola soutěže, ve kterém můžeme získat různé ceny příspěvek na modernizaci škol v hodnotě 150 000 Kč.
Soutěž vyvrcholí mezinárodním finále, v němž se utkají ty nejlepší třídy z osmi zemí!

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.
V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků, měřená počtem bodů získaných za procvičování slovíček.
Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se i naučí.
Každý žák naší třídy 4.B Squirrels and Mice! získal během okresního kola denně v průměru 84 WocaPoints bodů, což činí přibližně 56 správných odpovědí za den.
Třídy v šampionátu soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují skutečně všichni žáci a slovíčka se naučí včetně správné výslovnosti.
Aplikace WocaBee navíc pracuje s každým žákem individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.
Všechny informace o soutěži, jakož i její průběžné výsledky jsou k dispozici na:

www.wocabee.app/soutez

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, jež jsou v dnešní době mimořádně důležité.
Jsme velmi rádi, že na naší škole dáváme prostor moderním technologiím a učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který žáky baví a přináší jim skutečné výsledky!
Držíme jim v soutěži palce!