Šesťáci coby superhrdinové

Šesťáci coby superhrdinové

Žáci šestého ročníku byli minulý týden na adaptačním kurzu, který si náramně užili. 

Byli nadšení jak z luxusního ubytování v rekreačním středisku Zubří Jasenka, tak z aktivit, které pro ně připravili animátoři ze společnosti Outdoor Wave. Mezi nejoblíbenější patřila lanovka přes celý areál, veverčí skok, obří skluzavka, bubble sumo nebo stezka odvahy. Díky zdolání těchto netradičních aktivit získaly děti vlastnosti superhrdinů, jako jsou například chytrost, odvaha, spolupráce, soustředěnost, přesnost či síla. Věříme, že nejen díky nim, ale hlavně díky upevnění přátelských vztahů mezi spolužáky snadněji zvládnou školní docházku a vše, co na ně při studiu čeká.

Zde jsou postřehy z řad žáků i vyučujících:

Vyučující: „Adapťák jsem si užila, všechno vyšlo perfektně, děcka byla super, jsou to naši superhrdinové.“

Příspěvky žáků VI.B:

Moc se mi tam líbilo, bylo tam hrozně moc adrenalinu. Tvůrci, co tam s náma byli, tak si pro nás připravili to nejlepší, co mohli. Pokoje byly hodně příjemné. Ahoj adaptačnímu kurzu.“

Bydlela jsem ve slunečnici. Nejvíce se mi líbil veverčí skok. Samozřejmě se mi líbilo vše. Chtěla bych tam jet zase. Bylo to tam moc krásné a zábavné.“