Vynikající úspěch našich deváťáků v krajském kole matematické olympiády

Vynikající úspěch našich deváťáků v krajském kole matematické olympiády

V úterý 28. března 2023 se výprava našich sedmi úspěšných řešitelů okresního kola MO vydala na Gymnázium Brno, Vídeňská. Čekaly je čtyři hodiny se čtyřmi úlohami krajského kola soutěže. Vrátili se s pocitem dobře vykonané práce, většina se shodla na stejných výsledcích, ale přesto bylo před nimi několik dní očekávání.

A jak vše dopadlo? Máme všichni ohromnou radost! Ve výsledkové listině jsme našli pět našich jmen mezi úspěšnýmí řešiteli! Jsou to žáci: Thomas George Wilson, Sára Abbod, Štěpán Dudek, Jakub Měrka a Viktor Malášek. Srdečně gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

A co více, Jakub Měrka se svými 22 body z 24 možných získal pomyslnou bronzovou medaili a Viktor Malášek se svými 24 body úžasnou zlatou medaili.
Ještě jednou velká gratulace!