Sportovní kempy

Sportovní kempy

Vážení rodiče,

rádi bychom pozvali Vaše děti na oblíbené sportovní kempy, které pro Vás v Brně pořádáme již šestým rokem. Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé sportovní disciplíny. Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů a užít si přitom co nejvíce zábavy. Součástí kempu je i testování pohybových předpokladů dětí, na jehož základě si v závěru každý odnese své sportovní vysvědčení doplněné o slovní hodnocení trenérů a doporučení sportu.

Program je pro děti připraven od 7.00 do 17.00 h. Ranní příchod je možný mezi 7.00–8.30 h, vyzvedávání pak 16.30–17.00 h.

Více informací a přihlášku naleznete na našem webu https://www.sportovnikempy.com/