Matematické soustředění VII.C, Jeseníky 2016

Dny  7. 6.–9. 6. žáci VII.C  strávili v Jeseníkách, v pensionu Mlýnky v Adolfovicích. Kromě toho, že se věnovali zábavné matematice, užili si i pobytu na horském vzduchu, sportu a krásného výhledu například ze Šeráku. Každý ze sedmáků měli o dvou dnech soustředění  napsat nejméně jednu větu tak, aby na sebe navazovaly:

Ráno jsme vstávali. (Matyáš Čunda)

Přišli jsme ke škole, nebo na vlakové nádraží. (Zdeněk Pospíšil)

Jeli jsme vlakem. Příchod k pensionu. We go play basketball. Oběd. (Zapomněl jsem se podepsat.)

Jízda autobusem do Adolfovic. Zabydlení. Seznámení s prostředím. Začátek učení. (Martin Šmerhan)

Chůze k pensionu Mlýnky. (Ondřej Beránek)

Na oběd jsme měli gulášovou polévku a kuře s rýží. Po obědě jsme šli hrát basketbal a stolní fotbal. Po odpočinku jsme počítali matematiku a poté jsme šli na večeři. (Matouš Kolečkář)

Večeřeli jsme špagety. Po večeři jsme odešli na pokoj a dívali jsme se na televizi. (Matěj Šinogl)