Výsledky MO Z5 – 67. ročník, okresní kolo

Zařazeno v:

Již tradičně se na naší škole konalo okresní  kolo matematické olympiády kategorie Z5. Bezchybným řešením tří soutěžních úloh mohli žáci získat 18 bodů, úspěšný řešitel byl každý, kdo získal minimálně 9 bodů. Jak vše dopadlo, zjistíte z  níže uvedených odkazů. (viz MOZ5_2018_výsledky). Vítězům gratulujeme!

Pro nejlepší řešitele na 1. a 2. místě jsou připraveny věcné odměny a diplomy, pro soutěžící na 3. místě diplomy. Vše si mohou žáci vyzvednout v kanceláři ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b od 12. do 16. února vždy od 7.30 do 15 hodin.

Vyhodnocení úspěšnosti škol naleznete zde, včetně grafů. Děkujeme kolegům, kteří přivedli soutěžící ze svých škol, děkujeme i za nebývalou vstřícnost a ochotu pomoci při samotném průběhu soutěže. Bez jejich dohledu v soutěžních třídách by soutěž nemohla proběhnout.

Mgr. Pavla Weissová