Vánoční besídka I.A a IX.A

Zařazeno v:

2 SAM_0693Ve středu 17. 12. 2014 se uskutečnila společná vánoční besídka žáků I.A a IX.A a několika žáků IX.B. Prvňáčci se na „velké“ deváťáky moc těšili celé první dvě hodiny. Ve třetí hodině se konečně dočkali – deváťáci přišli na návštěvu k prvňáčkům, které 1. září vedli do školy. V myšlenkách se vrátili do doby, kdy se také oni učili číst, psát a počítat. Společně si zazpívali koledy, každý prvňáček si pak zvolil „svého“deváťáka, aby si spolu popovídali, zpracovali pracovní list a předali si dárečky. Vzájemné setkání bylo milé a vzájemně obohacující. Pokračovat bude hned v prvním týdnu po vánočních prázdninách, kdy deváťáci začnou za prvňáčky pravidelně jednou týdně přicházet, aby je podpořili ve čtení.

3 SAM_07511SAM_06954SAM_0774 SAM_0699 SAM_0753