Vánoce v mateřské škole

Zařazeno v:

Mikulášská nadílka
5. prosince 2018 proběhla v naší mateřské škole mikulášská nadílka, kterou pro nás opět připravily děti ze základní školy. Mikuláš věděl ze své knihy o všem, co se v naší školce děje. Věděl o dobrých i špatných skutcích všech dětí, a tak musely děti Mikulášovi a andělům slíbit, že se polepší. A když k tomu děti Mikulášovi zazpívaly pěkné písničky a přednesly básničky, nadělil Mikuláš dětem sladkou nadílku.

 

 

 

 

 

 

 


Vánoční dílničky
11. prosince 2018 se uskutečnily v naší mateřské škole Vánoční dílničky pro rodiče a děti. Na úvod děti zazpívaly několik vánočních koled, předvedly rodičům několik vánočních básniček i s pohybovým vystoupením a závěrem si děti, učitelky i rodiče dohromady zazpívali. Po tomto vánočním úvodu měli rodiče i děti možnost tvořit vánoční dekorace na třech stanovištích nebo si jen tak posedět u kávy a občerstvení, a užít si tak chvilku klidu v předvánočním čase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vánoční nadílka v MŠ
18. prosince 2018 přinesl Ježíšek dárečky i dětem do naší mateřské školy. Děti pro něj nazdobily stromeček, a tak se jim Ježíšek odměnil spoustou krásných dárků, se kterými si děti hned nadšeně pohrály. Některé menší dárečky si děti mohly odnést i domů.

 

 

 

 


Rozloučení se stromečkem – přivítání nového roku v MŠ
Po vánočních prázdninách, v pondělí 7. ledna 2019, se děti rozloučily s vánočním obdobím a se stromečkem, koledou Tří králů a zhasnutím stromečku. Přivítali jsme také nový rok 2019, a to slavnostním přípitkem a přáním všeho dobrého.