Setkání s Gen Rosso ve Zlíně

Zařazeno v:

Zlín společnáVe čtvrtek 7. března jsme se vydali do krajského města Zlín. Naším cílem bylo navštívit muzikál Streetlight, předat pozdravy z Brna Gen Rossu a ukončit projekt Silní bez násilí.

S sebou jsme vezli dort se známým mottem – Don’t stop loving. Don’t stop living. Don’t stop giving.  Po představení jsme se s Gen Rosso vyfotografovali, procvičili naši angličtinu, předali dort a pozdravy. Společně jsme zavzpomínali na náš týden s muzikálem před dvěma roky. Atmosféru setkání  můžete posoudit na našich fotografiích.

Na závěr dne jsme se vydali do Zlína, zjistili jsme, co má společného Gottwaldov a Zlín. A také, že Hanzelka a Zikmund budou mít v tomto krajském městě od 1. dubna muzeum. Navštívili jsme i Baťův mrakodrap a jeho kancelář ve výtahu.

Děkujeme sdružení rodičů za štědrý příspěvek na dopravu autobusem.

Helena Králová a Pavlína Trnková

IMG_5670 IMG_5677 IMG_5684 IMG_5691 IMG_5698 IMG_5699 IMG_5701

 

gen RossoOLYMPUS DIGITAL CAMERA Obraz227 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA