Sběr citrusových kůr a šípků

Zařazeno v:

Dovolte nám vás informovat, že sběr pomerančové, citronové kůry a šípků (nesušených) i tento rok pokračuje. Sběr je potřeba před odevzdáním zvážit a napsat váhu na lísteček nebo přímo na obal, ve kterém jej doručíte do školy. Taktéž je nutno uvést jméno a třídu pro následné vyhodnocení nejlepších sběračů. Nejlepší sběrači z minulých dvou let budou zveřejněni v měsíci listopadu. Výtěžky ze sběru jsou využívány na akce pro děti pořádané žákovskou radou.

POZOR: Pečlivě zkontrolujte, jestli není odevzdávaná kůra napadená moly. V případě, že bude odevzdaná kůra tímto hmyzem napadena, bude zlikvidována a odevzdaný sběr nebude započítán.

 

Sběr se odevzdává v kabinetu dějepisu č. 16 na druhém stupni. V případě malých dětí je možno odevzdávat třídním učitelkám, které pak kontaktují centrální sklad kůry a šípků. 😉

Děkujeme za účast!