Réva – I takhle může vypadat výchovný koncert

Zařazeno v:

IMG_20141105_114749Už z hor zní zvon… byla jen třešnička na dortu, kterou pro nás Patricie Šarközyová z V. C a kapela zapěla. Koncert skupiny Réva ze dne 5. 11. se stal nezapomenutelným pro všechny zúčastněné. Nejenže nás členové skupiny seznámili s možnostmi cimbálové muziky, ale ještě nás odměnili za nelehké otázky, např. Kdo složil Turecký pochod? Víte? Ne?! Naši žáci ANO. Skladatelem je W. A. Mozart. Ale také odhalili několik hudebních talentů mezi námi. Kromě již zmíněné zazpívali i Bety Veselá ze III. A a Zdenko Kakur ze IV. A, a to před publikem čítajícím 150 lidí!!! Klobouk dolů! Dokladem toho, že se koncert opravdu vydařil, je fakt, že na závěrečný rockový nářez „pařily“ i paní učitelky (a to už je co říct, ne? :)). A dále také přiložené fotografie. Révo, těšíme se příště…