Pohár vědy – NOBEL 2013

Zařazeno v:

Chcete „odmystifikovat vědu?“ Chcete najít nové zdroje inspirace v oblasti fyziky a dalších věd? Chcete zajímavými, poutavými a nevšedními úkoly s praktickými pokusy přilákat zájemce k dalšímu, pravidelnému zájmu o vědu a techniku?

Potom je právě pro vás určen druhý ročník republikové soutěže POHÁR VĚDY – NOBEL 2013 – Olympiáda fyziky a dalších věd. Soutěž již odstartovala a pro všechny zájemce o zapojení jsou stále dveře otevřené. Přihlašovat se mohou nejen debrujárské kluby, ale i školní či třídní týmy, rodinné týmy nebo skupiny kamarádů.

Pohár bude zahájen 1. ledna 2013. V následujících čtyřech měsících budete postupně řešit úkoly, hádanky, hlavolamy a bádat nad pokusy a problémy ve čtyřech kategoriích: první (mateřské školy), druhé (první stupeň základní školy), třetí (druhý stupeň základní školy) a čtvrté (střední školy). Korespondenční část skončí 30. dubna 2013.

Propozice soutěže

Harmonogram soutěže

Přihláška do soutěže

Podrobné informace k soutěži