Návštěva Dětského centra Brno

DSC_0803Dne 30. ledna 2013 vyrazila Žákovská rada předat částku, kterou získala jako výtěžek našeho vánočního jarmarku. Finanční dar 10 000 Kč úspěšně předala do rukou paní ředitelky Dětského centra v Brně. Odevzdali jsme nejenom peníze, ale i hračky vybrané během prosince a jako zvláštní překvapení napekla babička Petra Kaše perníčky s věnováním, jež Petr předal jménem školy .

Stejně jako  minulý rok jsme si chtěli s dětmi pohrát, popovídat si a dozvědět se něco o životě v Dětském centru. To se nám ale bohužel nepodařilo z důvodu chřipkové epidemie, které ,,podlehli“ i někteří zaměstnanci. Neváhali jsme a rozhodli jsme si  nějak zpříjemnit nastávající chvíle. Celá ŽR si zahrála mnoho her, při kterých jsme se moc nasmáli.

Poté jsme vyrazili do kasemat hradu Špilberk. Prohlídka se všem moc líbila. Byla plná napětí i překvapení. Po dokončení prohlídky následovala skautská hra, jež všechny také pobavila. Zhruba kolem půl jedné jsme se vrátili do školy plni zážitků.

Pavel Šmarda, předseda ŽR

Domů » Návštěva Dětského centra Brno » Návštěva Dětského centra Brno