Celonárodní soutěž Finanční gramotnost – účast našich žáků 9. ročníku

Soutěž Finanční gramotnost (11. ročník) odstartovala v listopadu minulého roku, naše školní kolo proběhlo během prosince roku 2021. Projekt je připraven za podpory MŠMT organizace METODICA spolu s Evropskou asociací finančního plánování.

Žáci měli možnost prověřit své znalosti ze světa financí. Ty nejúspěšnější čekají zajímavé ceny i účast ve finále přímo v budově České národní banky.

Našeho školního kola se zúčastnilo 14 žáků 9. ročníku – Jan Janíček, Mikuláš Kincl, Vojtěch Kocan, Lucie Tomšíková, Alžběta Burešová, Matouš Kapusta, Markéta Kuncová, Valerie Strouhal, Daniel Štork, Vít Hrubý, Petr Čechmánek, Jan Jochman, Vendula Šoukalová a Markéta Sukupová.

Okresní kolo absolvovali tři žáci s nejvyššími počty bodů ve školním kole: Jan Janíček, Mikuláš Kincl a Vojtěch Kocan. Čekají na výsledky a my jim držíme palce!

Kabinet výchovy k občanství