Babylon 2021/22 – výsledky

V letošním školním roce se žáci pátých tříd zúčastnili soutěže ve čtenářské gramotnosti Babylon aneb rozumíme si?. Nejúspěšnější řešitelé postoupili do městského kola, které se konalo  24. 3. 2022 na ZŠ Kuldova. Městského kola se celkem zúčastnilo 166 žáků brněnských škol, kde byli naši páťáci také velmi úspěšní. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme.

 

Z naší školy se umístili tito žáci:

2. místo Daniel Čech (5. B)

3. místo Natália Matejová (5. B)

4. místo Jana Drexlerová (5. A)

5. místo Michal Šlais (5. B), Jan Vašina (5. B)

6. místo Martin Pokorný (5. B)

7. místo Elizabeth Eva Hlaváčová (5. B), Kamila Lochmanová (5. B), Sofie Václavíková (5. B)

8. místo Lukáš Janík (5. B), Karel Marciniszyn (5. B)

9. místo Michael Peřan (5. B), Rozálie Slavíková (5. B)