Ve čtvrtek 28. května jsme si s dětmi užili nádherný výlet do Moravského krasu. Navštívili jsme Kateřinskou jeskyni, zastavili se u jeskyně Macocha. V místním kině nám promítli dvě pohádky. Také jízda místním vláčkem byla prima, obdivovali jsme krásnou okolní přírodu.
Děti byly moc šikovné, výlet si užívaly s úsměvem a dobrou náladou. Velkou radost měly také z výborného oběda v restauraci a samozřejmě nechyběla ani zasloužená zmrzlina.
Cestu autobusem nám zpříjemnily společné písničky, takže o veselou atmosféru nebyla nouze. Přálo nám i počasí, vše vyšlo tak, jak mělo.
J. Hajská, E. Lišková, D. Nováčková
R. Pelcová, J. Jobová, K. Kotoulková







