Záchrana lesní říše: I. B a II. B na škole v přírodě

Záchrana lesní říše: I. B a II. B na škole v přírodě

V druhé polovině května vyrazili žáci I. B a II. B do vesnice Suchý u Boskovic. Hned první den se proměnili ve skřítky – ochránce lesa – a odstartovali týden plný dobrodružství.

Areál penzionu i okolní lesy ožily pohybem a spoluprací. V úterý malí skřítkové krmili lesní bytosti, ve středu soupeřili v napínavé mezitřídní hře o magické kamínky a ve čtvrtek kreativně tvořili ametysty pro štěstí. Každý večer symbolicky uzavírali u stromu života, kde hodnotili své úspěchy a odevzdávali získané slzy z aktivit.

Domů školáci odjížděli nadšení, plní zážitků a hlavně jako skvěle stmelená parta, která dokáže táhnout za jeden provaz.

Alžběta Chromíková a Veronika Jetelinová