V pátek jsme byli utahaní jako koťátka po parádním Běchodu, který v nás rezonoval. Přišlo tedy vhod klidné tvoření uměleckých děl. No, klidné…:) Paní učitelka Anička si dala tu práci a v průběhu týdne nás všechny vyfotila. Fotky černobíle vytiskla a naučila nás dělat koláž, roláž, a dokonce i muchláž. Všichni jsme se s nadšením pustili do tvoření. Síla kreativity a smích ve vlnách kroužily celou učebnou. No považte, není legrace rozstříhat fotku obličeje pana učitele nebo svého bratra a udělat z ní třeba čerta? Koho by to nebavilo? Závěrečná vernisáž a povídání o tvorbě všech autorů nás vyprovodila na víkend. Doporučujeme jako aktivitu na narozeninovou párty 🙂




















