Historický úspěch školy: naše žákyně míří do republikového finále!

Historický úspěch školy: naše žákyně míří do republikového finále!

Linda Dobšáková, Ester Malášková, Nikola Nerudová, Ema Schwabová a Michaela Zítková se dne 4. 5. zúčastnily soutěže Atletického čtyřboje města Brna.

V konkurenci dalších 14 škol se našim starším žákyním podařilo vybojovat 1. místo ve své kategorii, čímž si zajistily postup na republikové finále, které se uskuteční 18. června v Holešově. Tento postup představuje historicky první sportovní úspěch tohoto druhu v rámci naší školy.

Za zmínku stojí také skvělé umístění našich žákyň v silné konkurenci. V kategorii, ve které soutěžilo celkem 71 účastníků, se Nikola Nerudová umístila na výborném 2. místě. Hned za ní skončila Ester Malášková, která obsadila krásné 3. místo, přičemž o pořadí rozhodl rozdíl pouhého jednoho bodu.

Dívkám gratulujeme a přejeme hodně štěstí v republikovém finále!